Cztery majowe dni. Tysiące rozmów. Setki uśmiechów. Niezliczone historie.

II Świętokrzyski Festiwal Literacki dobiegł końca, ale emocje, które wspólnie stworzyliśmy, zostaną z nami na długo. Zanim podzielimy się festiwalowymi wspomnieniami, chcemy skierować szczególne podziękowania do Pani Renaty Janik, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Samorządu Województwa Świętokrzyskiego za wsparcie, zaufanie i wiarę w ideę Świętokrzyskiego Festiwalu Literackiego. Dzięki temu wsparciu możemy...