„Świętokrzyski Bibliotekarz Roku 2025” oraz „Biblioteka Roku 2025”

W atmosferze wzruszenia i dumy 12 maja w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach odbyło się uroczyste seminarium wojewódzkie w ramach obchodów XXIII Tygodnia Bibliotek. Podczas wydarzenia podsumowano konkursy „Świętokrzyski Bibliotekarz Roku 2025” oraz „Biblioteka Roku 2025”.Nagrody wręczyły Dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach...